Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Suchá jehla na papíře, 74 x 55 mm, rámováno, pod sklem, datováno 1956, signováno dole uprostřed Tichý.Autor viz T 2/590, TD 195, V 4/445, 6/448, B 10/176, NEČVU 2/857, Sgr. 275."